Arrestohet një i dyshuar për shitblerje të narkotikëve në Prishtinë

Policia sot rreth orës 13:00 në Magjistralen Prishtinë-Mitrovicë më saktësisht në fshatin Shkabaj, ka ndaluar veturën e tipit Golf –V-…

Arrestohen dy persona, konfiskohet heroinë e marihuanë

Dy persona janë arrestuar sot në Prizren, ndërsa është konfiskuar heroinë dhe marihuanë. Policia ka informuar se të dyshuarit: A.D.,…

Përfundon aksioni anti-drogë në Dukagjin, asgjësohen 180 bimë të llojit marihuanë

Ka përfunduar aksioni anti-drogë i cili u zhvillua mëngjesin e sotëm në zonën e Dukagjinit, nga Njësitë Speciale të Policisë…

Konfiskohen mbi 18 kilogramë marihuanë në Gjilan

Dy persona janë arrestuar në fshatin Bresalc të Gjilanit. Në operacionin policor janë konfiskuar mbi 18 kilogramë drogë e llojit…

​Kapet me 27 kilogramë narkotikë, arrestohet personi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Mramor të Prishtinës, pasi të njëjtit i janë gjetur dhe konfiskuar një…

Ndalohet një qytetar i konfiskohen mbi 27 kg marihuanë

Hetuesit policorë për hetimin e trafikimit me narkotikë, duke zbatuar operacionin policor ‘goditja’ në fshatin Mramor të Prishtinës, kanë ndaluar…

Arrestohet gjilanasi pasi policia i gjeti narkotikë

Policia dhe prokuroria kanë njoftuar se është ndaluar për 48 orë personi i dyshuar K.B. nga Gjilani, për shkak të…

Arrestohet pasi posedonte 11 qese me narkotikë

Është arrestuar në Fushë Kosovë një i dyshuar, i cili pasi ka arritur njësia policore i njëjti i ka hedhur…