Rashford reagon fuqishëm pas fyerjeve raciste ndaj tij

Marcus Rashford ka thënë se ai nuk është ndjerë në asnjë moment më krenar se sa duke e përfaqësuar Anglinë…

Rashford shpjegon situatën se si e konfirmoi transferimin e Sanchos

Marcus Rashford ka mohuar të ketë konfirmuar se Jadon Sancho do t’i bashkohet atij te Manchester United. Ka dy vjet…

Pavarësisht lëndimit dhe dhimbjeve, Rashford ndihmon Unitedin për të triumfuar kundër Granadas

Ole Gunnar Solskjaer ishte krenar me kualitetin luftarak që Marcus Rashford e kishte mbrëmë, pasi që ky i fundit luajti…