Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

31 viktima në 24 orët e fundit nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore

Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 908 raste infektimi dhe 31 viktima nga COVID-19, sipas të…

35 viktima dhe 890 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore rastet e reja me COVID-19 kanë shënuar një rënie të lehtë edhe…

33 viktima dhe 949 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

Në Maqedoninë Veriore gjatë 24 orëve të fundit nga 3.610 teste të kryera janë regjistruar 949 raste të reja me…

27 viktima dhe rritje e rasteve të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut njoftoi se janë regjistruar 1129 raste të reja pozitive me koronavirus nga 4045…

35 viktima dhe 1 mijë e 163 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë Veriore njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3.927 testime të dyshuara për…

Bilanc tragjik nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, 50 viktima në 24 orët e fundit

​Në 24 orët e fundit, Maqedonia e Veriut ka regjistruar 1320 infeksione të reja nga 4174 testime të kryera. Vatra…

29 viktima të tjera nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Maqedoninë e Veriut bëri me dije se në 24 orët e fundit 29 persona…

32 viktima dhe mbi 1500 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

 Ndërsa betejën me Covid-19 e kanë humbur 32 pacientë.  Në ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë se janë shëruar…

33 viktima dhe mbi 1 mijë e 200 raste me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore  janë regjistruar 1.272 raste pozitive me Covid-19, nga 3.948 teste të realizuara,…

33 viktima dhe mbi 1 mijë 400 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 4.277 teste të kryera janë regjistruar 1.422 raste të reja me…
error: