Bayern-Stuttgart/Mane në bankën rezervë, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 15:30 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes gjigantit gjerman Bayern Munich dhe skuadrës…

Reagimi i Manes kur u pyet për të dhënë autograf në flamurin e Liverpoolit – video

Karriera e Sadio Mane në Liverpool mund të ketë përfunduar, por ai gjithmonë do të jetë i lidhur me gjigantin…

Mane e Gotze debutojnë në Bundesligë, ja formacionet zyrtare të Bayern e Eintracht Frankfurt – foto

Sonte me fillim nga ora 20:30 do të zhvillohet ndeshja hapëse e sezonit të ri të Bundesligës gjermane, ku kampioni,…

Mane mposht Salah e Mendyn, fiton çmimin “Lojtari Afrikan i Vitit”

Sulmuesi i Bayern Munichut, Sadio Mane është kurorëzuar për herë të dytë “Lojtari Afrikan i Vitit”, ku e pranoi çmimin…

Mane reflekton pas largimit nga Liverpooli: Do të jem tifozi numër një i ekipit

Para pak çastesh u konfirmua se Sadio Mane është larguar nga Liverpooli duke iu bashkuar Bayern Munichut në një marrëveshje…

Liverpooli e konfirmon largimin e Manes, Bayerni e prezanton yllin senegalez – foto

Tanimë është zyrtare, ku Liverpooli dhe Bayern Munich e kanë konfirmuar marrëveshjen e arritur për yllin senegalez, Sadio Mane. Mane…

La Liverpoolin, Mane zbulon arsyen pse iu bashkua Bayernit

Sadio Mane ka dhënë intervistën e tij të parë pas largimit nga Liverpooli drejt gjigantit gjerman, Bayern Munich. Sadio Mane…

Mane te Bayerni, ja si mund të duket formacioni i Liverpoolit për sezonin e ardhshëm – foto

Tashmë si duket do të jetë një verë e nxehtë sa i përket transferimeve dhe largimeve nga skuadra e Liverpoolit.…

Romano e konfirmon, Liverpooli pranon ofertën e Bayernit për Manen

Ylli senegalez Sadio Mane si duket është shumë pranë kalimit te gjiganti gjerman Bayern Munich në një marrëveshje permanente nga…

Mane rikthehet në fshatin e tij në Senegal për të luajtur me shokë në baltë – video

Sadio Mane u rikthye në qytetin e tij të lindjes, Bambali në Senegal, për të marrë pjesë në një ndeshje…