​Mancini flet për ndryshimet taktike ndaj Zvicrës

Roberto Mancini shpjegoi lëvizjet taktike që Italia tregoi kundër Zvicrës dhe siguroi që ata do të luajnë për të fituar…

​Mancini: Do ta kemi shumë vështirë të fitojmë ndaj Zvicrës

Trajneri i Italisë Roberto Mancini pret një ndeshje shumë të vështirë kundër Zvicrës dhe konfirmoi se Marco Verratti është kthyer…

​Mancini për Shaqirin: Është njëri nga më të mirët në Evropë

Pas fitores ndaj Turqisë, Italia nesër do të ballafaqohet me Zvicrën në kuadër të Grupit A. Në prag të kësaj…

Mancini: Shtyrja e Europianit na ndihmoi, vitin tjetër do jemi më të fortë

Kampionati Europian u shty për shkak të koronavirusit dhe do të zhvillohet verën e ardhshme, ndërsa trajneri i Italisë, Roberto…
error: