Solskjaer uron Liverpoolin për titullin e kampionit

Liverpooli mbrëmë ka arritur të siguroj titullin e kampionit të Anglisë, pas 30 vitesh. Ndërsa gjatë ditës së sotme për…

Zbulohet e ardhmja e Ansu Fatit

Babai i Ansu Fati ka hedhur poshtë thashethemet që e lidhin djalin e tij me një transferim te Manchester United,…

Tottenham – Man Utd, formacionet e mundshme

Sot do të luhet ndeshja më interesante e javës së 30-të në Premier Ligën angleze. Tottenham do të presë në…

Dy yjet e Manchester United rikthehen në stërvitje, e konfirmon Solskjaer

​Paul Pogba dhe Marcus Rashford do të jenë në dispozicion për rifillimin e Premier League, që duhet të rikthehet më…

Pjanic do të transferohet vetëm në Barcelonë

Ylli i Juventusit do të refuzoj të gjitha ofertat tjera përpos Barcelonës. Sipas asaj që kanë raportuar mediat italiane dhe…

Juventusi një hap larg Pogbas

Juventusi po mendon që të rikthejë Paul Pogba. Ngacmimet e Interit kanë bërë që drejtuesit juventinas të rrisin intensitetin e…

Manchester United fiton betejën për Sanchon

Britanikët e “The Sun” raportuan sot se Manchester United ia ka dalë të “djegë” konkurrencën për mesfushorin e talentuar anglez…

Nga shitës cigaresh e telefonësh të vjetër, në yll të futbollit evropian

Pa fund janë historitë e njerëzve që futbollin e kanë parë si rrugën e shpëtimit të tyre nga varfëria. E…

Man. United përgatit rikthimin e legjendës në “Old Trafford”

Eric Cantona mund të jetë legjenda e radhës e Manchester United që rikthehet për të ndihmuar klubin në këto momente…

Pogba stërvitet me fanellën e Juventusit

Paul Pogba, mesafushor i Manchester United, publikoi një video në rrjetet sociale ku shfaqej në stërvitje me fanellën e ish-skuadrës…