Ky është buxheti që United do t’i vë në dispozicion trajnerit të ri për transferime

Trajnerit holandez Erik ten Hag, thuhet se do t’i jepet një buxhet prej 200 milionë eurosh për transferime nëse ai…

Mbyllet ndeshja në “Anfield Road”, Liverpooli shkatërron Manchester United

Ka përfunduar çdo gjë në stadiumin “Anfield Road” ku nikoqirët kanë siguruar pikët e plota. Gjiganti anglez Liverpool ka shënuar…

Ronaldo mungon sonte në derbi, tifozët e Liverpoolit kanë gati befasinë

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Manchester United kundër Liverpoolit në “Anfield Road” sonte. Lajmi është konfirmuar…

Test i vështirë për Liverpoolin në rrugën drejt titullit, në “Anfield” zbarkojnë “Djajtë e Kuq”, formacionet e mundshme

Në stadiumin “Anfield Road” sot do të ballafaqohen Liverpooli dhe Manchester United, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e 32-të…

Drejtori sportiv i Ajaxit flet për të ardhmen e Ten Hag

Eric Ten Hag raportohet se po i kalon muajt e tij të fundit në krye të Ajaxit pasi mësohet se…

Aksidentohet Bruno Fernandes

Mesfushori i Manchester United, Bruno Fernandes raportohet se është përfshirë në një aksident automobilistik përpara ndeshjes të së martës në…

Van Persie lidhet me rikthim në Manchester United

Robin van Persie thuhet se mund të kthehet në Manchester United si trajner këtë verë, pavarësisht sugjerimeve se holandezi kishte…

Erik ten Hag do të jetë trajneri i ri i Manchester United

Siç raportohet nga gazetari i njohur i “The Athletic” David Ornstein, Manchester United ka arritur marrëveshje në parim me Erik…

Vonohet United, Ten Hag kontaktohet nga skuadra gjermane

RB Leipzig raportohet se është duke bërë përpjekje për të rrëmbyer objektivin e Manchester United për të emëruar trajnerin e…

Përfundon pjesa e parë, ja rezultati mes Evertonit e United

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Goodison Park”, ku nikoqirët hynë drejt zhveshtoreve në avantazh minimal. Pas 45’ minutave…