Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Nisin ndryshimet drastike për shkak të Superligës, vjen vendimi i fundit nga Man. United dhe Arsenali

Manchester United dhe Arsenali kanë dhënë dorëheqje nga Shoqata e Klubeve Evropiane (ECA) dhe Ed Woodëard është larguar nga roli…

Manchester United-Granada, formacionet zyrtare

Manchester United shpreson që sot të kualifikohet drejt gjysmëfinales së Ligës së Evropës, ku pret në shtëpi, në stadiumin “Old…

Manchester United pranë marrëveshjes me Varane

“Djajtë e Kuq” dëshirojnë me çdo kusht të transferojnë mbrojtësin e Real Madridit. Gjiganti anglez Manchester United është në bisedime…

Liga e Evropës, sonte mësohen çiftet gjysmëfinale

Pas Ligës së Kampionëve, sonte është radha që të përcaktohen edhe çiftet gjysmëfinale të garës së dytë më të rëndësishme…

​Manchester United po e konsideron shkëmbimin Pogba – Ronaldo

Gjiganti anglez Manchester United dëshiron me çdo kusht të rikthej Cristiano Ronaldon nga Juventusi, raporton “Calcio Mercato”. “Djajtë e Kuq”…

Legjenda e Man United: Kane është duke e menduar kalimin në “Old Trafford”

Sulmuesi i Tottenhamit Harry Kane mund të jetë duke e “fantazuar” një kalim te Manchester United në një të ardhme…

Super Cavani frymëzon Unitedin për fitore në derbin me Tottenhamin

Sulmuesi nga Uruguaji Edinson Cavani ishte heroi i Manchester United në fitoren e madhe kundër Tottenhamit në derbin e javës…

Gol i bukur, United përmbys Tottenhamin – video

Manchester United ka arritur që ta përmbys rezultatin në ballafaqim me Tottenhamin dhe tani është duke avancuar me rezultat 2-1…

Tjetër gol i shënuar në derbin Tottenham – Manchester United – video

Braziliani Fred e ka barazuar rezultatin në derbin e Premier Ligës ndërmjet Tottenhami dhe Manchester United që po zhvillohet në…

Tottenham – Manchester United, formacionet zyrtare

Java e 31 e Premier Ligës angleze sjellë edhe derbin ndërmjet Tottenhamit dhe Manchester United. Këto dy skuadra janë duke…
error: