Shkëlqejnë Benzema e Asensio, Reali mposht me rezultat të thellë Mallorcan

Real Madridi ka regjistruar një fitore shumë të lehtë në ballafaqim me Mallorcan në kuadër të javës së gjashtë të…

Ndaj Mallorkas Reali kërkon të vazhdojë me ecurinë pozitive, formacionet zyrtare

Katër fitore dhe një barazim. Ky është bilanci pozitiv që Real Madridi e ka nga pesë ndeshjet e para të…
error: