Vritet një person në Malishevë, arrestohet i dyshuari

Një burrë është vrarë sot në fshatin Kijevë të Malishevës, ndërsa i dyshuari është arrestuar. Lajmin për KosovaPresss e ka…

Konfiskohet një armë dhe municion në Malishevë

Policia informoi se sot në shtëpinë e një personi të dyshuar, I.B, në Malishevë u konfiskua një armë dhe municion.…

​Gjendet pa shenja jete një burrë në Malishevë

Një person është gjetur të hënën pa shenja jete në Malishevë. Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e…

Kërcënoi ish të dashurën, arrestohet burri në Malishevë

Policia sot bëri të ditur se u arrestua një burrë në Malishevë, pasi  në vazhdimësi kishte ngacmuar dhe kërcënuar përmes…