Në territorin e Malishevës vetëm një urë është e mbuluar nga uji

Pas uljes së intensitetit të reshjeve edhe situata është më e qetë gjatë ditës së sotme dhe aktualisht, vetëm rruga…

Kastrati: Akset rrugore në Malishevë janë të kalueshme

Kryetari i Malishevës Ekrem Kastrati ka folur mbi gjendjen e krijuar në këtë komunë si pasojë e vërshimeve. Ai në…

Malisheva mposht Prishtinën, dramë mes Ferizaj e Trepçës ‘89

Kanë përfunduar të tri ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas…

Pjesa e parë: Dukagjini në epërsi ndaj Trepçës ’89, barazim mes Malishevës e Prishtinës

Ka përfunduar pjesa e parë në tri ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Superligën e Kosovës, ku kemi disa rezultate…

Malisheva-Prishtina, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 13:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Malishevës dhe asaj të Prishtinës,…

Superliga e Kosovës, spikat ndeshja mes Malishevës e Prishtinës

Superliga e Kosovës rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e 16 të sezonit aktual.…

Dukagjini e shkatërron Malishevën, Drenica mposhtet nga Trepça ‘89

Kanë përfunduar dy nga tri ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante.…

Malisheva shkatërron Trepçën ’89, Drenica barazon me Ferizaj

Kanë përfunduar dy ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas plot…

Pjesa e parë: Malisheva luan baras, Drenica në epërsi kundër Ferizaj

Ka përfunduar pjesa e parë në dy ndeshjet që po zhvillohen sot në Superligën e Kosovës, ku kemi disa rezultate…