Atalanta barazon rezultatin kundër Interit

Barazohen shifrat në “Giuseppe Meazza”, ku skuadra e Atalantas ka barazuar rezultatin. Atalanta ka shënuar golin e barazimit në ndeshjen…

Tjetër gol i bukur në sfidën Atalanta – Juventus – video

Është realizuar edhe goli i dytë në finalen e Kupës së Italisë ku po ballafaqohen Atalanta dhe Juventusi. Shifrat i…
error: