E ardhmja e Leaos, Ancelotti telefonon Maldinin

Rafael Leao thuhet se iu ofrua Real Madridit nga agjenti i tij, por Carlo Ancelotti personalisht thuhet se e siguroi…

Maldini zbulon të ardhmen e Ibrahimovic, flet edhe për Origin

Pas triumfit në Serie A duke u shpallur kampionë pas 11 vitesh, gjiganti italian AC Milan tani është duke menduar…

Maldini: Milani kampion edhe sezonin e ardhshëm

Drejtori sportiv i Milanit Paolo Maldini është ekzaltuar pasi skuadra e tij e fitoi titullin e kampionit në Serie-A për…

Pato: Maldini e di që jam i gatshëm për rikthim te Milani

Ylli i Orlando Cityt, Alexandre Pato, ka treguar që drejtori teknik i AC Milanit, Paolo Maldini, e di që ai…

Milano kalon në epërsi kundër Spezias

Skuadra e Milanit ka kaluar në epërsi kundër Spezias, ku golashënues është mesfushori me tipare sulmuese Daniel Maldini. I biri…

Leonardo kontakton Maldinin, kërkon yllin e kuqezinjve

Paris-Saint-Germain raportohet se ka kontaktuar me Milanin mbi mundësinë e transferimit të Frank Kessie në janar të viti 2022. Kontrata…

​Befason Maldini: Klubi nuk më tregoi asgjë rreth Superligës

Drejtori teknik i Milanit Paolo Maldini ka zbuluar se ai nuk ishte përfshirë në diskutimet në lidhje me Superligën Evropiane.…

Maldini: Ibrahimovic do të vazhdojë kontratën me Milanin

Drejtori teknik i Milan-it Paolo Maldini thotë se Zlatan Ibrahimovic është afër nënshkrimit të kontratës së re me liderët e…

Maldini vazhdon me Milanin edhe edicionin e ardhshëm

Marrëveshja e munguar me Ralf Rangnick dhe konfirmimi i Stefano Piolit në stolin e Milanin rrjedhimisht pritet të pasohen nga…

Maldini: Nuk e di a ka vend për mua në Milanin e të ardhmes

Ditën e djeshme mediat italiane raportuan me siguri të plotë se Milani ka arritur akordin e plotë me gjermanin Ralf…