Haziri pret tejkalimin e dallimeve me Vetëvendosjen për taksën

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka shprehur besimin se dallimet me partnerin qeverisës Lëvizjen Vetëvendosje për heqjen e taksës do…

Haziri: Në 30-vjetorin e LDK-së gjunjëzohemi për sakrificën e burrave dhe grave të Gjilanit

Lidhja Demokratike e Kosovës në Gjilan sot po e shënon 30-vjetorin e themelimit të saj. Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri,…

​Lutfi Haziri: Shqiptarët e Kosovës Lindore t’i bashkohen atdheut të tyre

Nënkryetari i LDK-së, njëherit kryetar i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka njoftuar se prej 4 deri në 11 mars…

Haziri: Pritjet për largimin e tarifës janë të mëdha

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, është deklaruar rreth ngjarjeve të fundit që kanë të bëjnë me heqjen e tarifës prej…

Haziri udhëton në SHBA, do të nënshkruajë binjakëzimin me Sioux City

Me ftesë të Iowa Sister State, kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka udhëtuar në Shtetet e Bashkuara të…

Gjilani do të bëhet me pishinë e me fusha tenis

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka vizituar komunën e Gjilanit, ku është pritur nga kryetari Lutfi Haziri,…

Gjilani në zi, Osmani do t’i adresohet kuvendarëve komunalë

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shpallur të premten ditë zie, pas tragjedisë së rëndë të së martës,…

Haziri shpall të premten ditë zie

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shpallur të premten ditë zie, pas tragjedisë së rëndë të së martës,…
error: