A ishte gjesti i telefonit për Koeman? Suarez flet pas ndeshjes Atletico-Barça

Atletico Madridi ia ka shkaktuar një tjetër humbje të dhimbshme Barcelonës të cilën e mposhti të shtunën me rezultat 2-0…

Transferimi i Agueros te Barcelona, reagon Luis Suarez

Luis Suarez i ka dhënë miratimin e tij lëvizjes së Barcelonës për Sergio Agueron ndërsa ai ka nxitur Lionel Messin…

Flet i përlotur Luis Suarez, jep një mesazh për Barcelonën

Luis Suarez ka ndihmuar Atletico Madridin drejtë lavdinë së titullit kampion, me sulmuesin uruguajan i cili u shpreh i kënaqur…

Suarez shënon për përmbysjen e rezultatit, Atletico në epërsi – video

Atletico Madridi e ka përmbysur epërsinë fillestare të Valladolidit dhe tashmë është duke avancuar me rezultat 2-1. Golin e dytë…

​Simeone: Do të jemi të ashpër edhe në ndeshjen e fundit, Suarez fantastik

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone ka thurur shumë lëvdata për Luis Suarez pasi uruguajani shënoi golin fitues në fitoren…

Liverpooli planifikon rikthimin e befasishëm të Luis Suarezit

Luis Suarez mund të bëjë një rikthim spektakolar në “Anfield Road”. “The Reds” thuhet se janë në kërkim të një…

​Suarez i jep fitoren Atletico Madridit, ruhet distanca me Realin e Barcelonën

Luis Suarez me golin e tij në minutën e 54’ të ndeshjes ia ka siguruar një fitore shumë të rëndësishme…

​Suarez nuk do ta përdor “opsionin sekret” që e ka në kontratën me Atletico Madridin

Top golashënuesi i La Ligas spanjolle Luis Suarez, thuhet se e ka një opsion sekret në kontratën e tij aktuale…

Përjashtim nga kampionati, rreziku i Juventusit për shkak të Luis Suarez

Luis Suarez u transferua te Atletico e Madridit, por procedurat e nisura për të marrë nënshtetësinë italiane, vijojnë të shqetësojnë…

Luis Suarez pozitiv me koronavirus në momentin më të keq të mundshëm

Federata e Futbollit e Uruguait ka njoftuar sot se Luis Suarez ka dalë pozitiv në testin për koronavirus. Testet në…
error: