​Telashe brenda skuadrës së madhe italiane, trajneri përplaset me lojtarët

Brenda skuadrës së madhe italiane, Lazio, është duke mbretëruar një situatë shumë delikate dhe e tensionuar për shkak  të formës…

Allegri merr ofertë nga gjiganti italian

Presidenti i Lazios Claudio Lotito po e konsidero mundësinë që Maximiliano Allegri të rikthehet në punën e trajnerit te Lazio,…
error: