Interi kërkon shërbimet e Lorenzo Insignes

Lorenzo Insigne nuk ka rënë dakord për vazhdimin e kontratës me Napolin dhe mund të shitet për 30 milionë euro,…

Agjenti i Insignes takohet me drejtuesit e Milanit

Agjenti i kapitenit të Napolit Lorenzo Insigne raportohet se është takuar me drejtuesit e Milanit per të diskutuar rreth një…