Bashkohen Loredana dhe Mozzik

U raportua se u ndan, por Loredana dhe Mozzik na befasuan përsëri. Dyshja ka paralajmëruar se do të publikojnë projektin…

Loredana publikon fotografi me Mozzik, thotë se e do një tjetër fëmijë

Loredana Zefi kohët e fundit ka qenë shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ka publikuar së fundmi disa fotografi të…

Loredana shtatzënë për herë të dytë? Kjo foto i zbulon të gjitha

Loredana Zefi këto ditë ka qenë në fokus të mediave dhe ndjekësve të saj, kjo përshkak se ditë më parë…

Mozzik publikon fotografinë e vitit, ka diçka për Loredanen (FOTO)

Kohë më parë Mozzik dhe Loredana deklaruan se i dhanë fund martesës së tyre, por vetëm disa muaj më parë…

Loredana me super album në dhjetor

Reperja shqiptare Loredana Zefi ka paralajmëruar albumin e ri “Medusa”. Ajo është duke punuar në albumin e ri që ky…

U tha se i prishën raportet me Taynën, Mozzik flet për herë të parë

Në një intervistë për emisionin “Cult” të Kosovapress, Mozzik ka fol për jetë personale dhe karrierën. Ai tregoi se si…