Hana e këndon versionin më të bukur të “Rosenkrieg” nga Mozzik dhe Loredana

Para pak ditësh çifti i shumë përfolur, Mozzik dhe Loredana, publikuan bashkëpunimin e ri. Këngë kjo e cila konfirmoi edhe…

Loredana publikon këngën e re nga Alpet e Zvicrës

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re. “Rockastar” mban titullin kënga…