Barazimi me Sportingun, Xhaka: Do të mbyllim gjithçka në Londër

Skuadra e Arsenalit barazoi sot 2:2 si mysafirë me skuadrën e Sporting Lisbonës, ndeshje kjo e cila ishte e vlefshme…

“Të fortit” e Premier Ligës takohen në Londër

Pronari i Chelseat, Todd Boehly dhe shefja e Newcastle United, Amanda Staveley u panë duke hyrë në Hotelin Churchill të…

​Mudryk niset drejt Londrës

Siç raportohet nga eksperti i njohur i transferimeve, Fabrizio Romano, Mykhalo Mudryk është tani në një aeroplan duke fluturuar drejt…

Gërvalla kundër prezencës së Daçiqit në Konferencën për dhunën seksuale

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla në Konferencë kundër dhunës seksuale në Londër ka refuzuar të përgjigjur…