Pse ndihemi të lodhur pavarësisht stilit të shëndetshëm të jetesës?

Hani shëndetshëm, shijoni fruta dhe perime, hiqni mishin nga menyja, bukën dhe ëmbëlsirat gjithashtu. Sidoqoftë, ekziston një problem: ndiheni të…

​Xhavit Haliti: Ju Vetëvendosja na keni lodhë me çkapjen e kapjen e shtetit

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Xhavit Haliti i ka rekomanduar Qeverisë Kurti…

Lodhja kronike – si ta trajtojmë? Sindroma e lodhjes kronike karakterizohet nga një lodhje ekstreme që, me gjithë periudhat më…
error: