Llapi shkëput kontratën me këtë futbollist

KF Llapi ka njoftuar se ka shkëputur kontratën me qendërmbrojtësin Eglentin Gjoni me një marrëveshje të dyanshme. Kontrata e Gjonit…

Superliga e Kosovës, dy ndeshje interesante në programin e sotëm

Superliga e Kosovës vazhdon sot me dy ndeshje interesante të parapara për programin e ditës së mërkurë, përcjell KosovaPress. KF…

Superliga e Kosovës vijon sot edhe me dy ndeshje interesante

Superliga e Kosovës në futboll ka arritur në xhiron e 13-të ku sot janë të planifikuara të zhvillohen edhe dy…

Braktisja e garave për shkak të pakënaqësive me referimin, vjen vendimi zyrtar nga KF Llapi

KF Llapi ka vendosur që t’i vazhdoj garat në Superligën e Kosovës pasi së fundmi e kishin shqyrtuar mundësinë e…

Superliga, mbyllen dy ndeshjet e sotme, këto janë rezultatet

Xhiroja e shtatë e Superligës së Kosovës ka vazhduar sot edhe me dy ndeshje të tjera shumë interesante, raporton KosovaPress.…

Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar dy ndeshjet e ditës së sotme nga xhiroja e gjashtë e Superligës së Kosovës, raporton KosovaPress. Nga ora…

Shtyhet ndeshja Drita – Llapi

Ndeshja e mbetur e javës së parë, Drita – Llapi, e paraparë të zhvillohej të shtunën, është shtyrë për më…

Superliga e Kosovës vijon sot me këto tri ndeshje

Superliga e Kosovës vijon sot me këto tri ndeshje Dje u hap xhiroja e pestë e Superligës së Kosovës me…

Superliga e Kosovës, rezultatet e ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar tri ndeshjet e Superligës së Kosovës të zhvilluara sot nga ora 16:00 dhe të cilin ishin të vlefshme…

Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar dy ndeshjet e zhvilluara sot në kuadër të xhiros së tretë të Superligës së Kosovës, raporton KosovaPress. Ndeshje…