Ballkani publikon pamje ku trajneri i Llapit e godet me grusht lojtarin e tyre -video

Janë duke vazhduar polemikat e shumta pas incidentit skandaloz të ndodhur sot në ndeshjen e Superligës së Kosovës ndërmjet Ballkani…

​Përfundon ndeshja, Llapi shkon në finalen e Kupës së Kosovës

Në një ndeshje shumë të fortë dhe të luftuar deri në sekondën e fundit, Prishtina nuk ia ka arritur që…

​Llapi – Prishtina, ky është rezultati pas pjesës së parë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes kthyese të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës ndërmjet Llapit dhe Prishtinës. Pas 45…

Llapi i përgjigjet Prishtinës, barazon rezultatin në 1-1

Një ndeshje e zjarrtë po zhvillohet ndërmjet Llapit dhe Prishtinës në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës. Prishtina…

​Gol i shpejtë në ndeshjen Llapi – Prishtina

Ka nisur furishëm për Prishtinën ndeshja kthyese e Kupës së Kosovës kundër Llapit. Skuadra nga kryeqyteti ka shënuar golin e…

Llapi – Prishtina, sot mësohet kundërshtari i Dukagjinit në finalen e Kupës së Kosovës

Sot do të mësohet finalisti tjetër i Kupës së Kosovës i cili do të mësohet pas ballafaqimit ndërmjet Llapit dhe…

Llapi nuk i bën ballë Dritës, Prishtina më fitore minimale ndaj Drenicës

Është kompletuar sot xhiroja e 28 e Superligës së Kosovës në futboll me dy ndeshjet e fundit ku u ballafaquan…

Mbyllet pjesa e parë, Llapi e Drenica “kokëfortë” përball Dritës e Prishtinës

Janë mbyllur 45 minutat e para të dy ndeshjeve të Superligës së Kosovës që po zhvillohen sot dhe që janë…

Nis furishëm sfida Llapi – Drita, shënohen dy gola brenda katër minutave

Llapi dhe Drita janë duke u ballafaquar në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 28 të Superligës së Kosovës. Ballafaqimi…

​Mbyllet drama në “Fadil Vokrri” ndërmjet Prishtinës dhe Llapit me pesë gola të shënuara

Sot është zhvilluar njëra nga ndeshjet e gjysmëfinales së Kupës së Kosovës, derbi mes Prishtinës dhe Llapit. Në kuadër të…