Drita dhe Llapi sot përballen në finalen e Kupës së Kosovës

Sot në mbrëmje, me fillim nga ora 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë do të zhvillohet finalja e Kupës…

Batatina tregon nëse do ta linte Llapin për një skuadër tjetër të Superligës, zbulon ofertat që sapo i ka refuzuar

Trajneri i Llapit Tahir Batatina ka siguruar se ai do të jetë trajner i kësaj skuadre edhe në sezonin e…

Drita gati për finalen kundër Llapit

Nesër me fillim nga ora 20:00, stadiumi “Fadil Vokrri” do të jetë nikoqir i përballjes mes Dritës dhe Llapit në…

Finalja e Kupës së Kosovës mes Dritës e Llapit, biletat mund t’i gjeni këtu

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) ka njoftuar sot publikon se ka filluar shitja e biletave për finalen e Kupës…

Yjet e Dritës paralajmërojnë Llapin: Pas 20 vitesh Kupa e Kosovës do të vijë në Gjilan

Me kampionatin që tashmë ka përfunduar dhe me daljen në Evropë që është siguruar, futbollistët e Dritës kanë vendosur fokusin…

Finalja e Kupës së Kosovës, caktohen ulëset e tifozëve dhe vendasi mes Dritës dhe Llapit

Sot në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) është bërë tërheqja e shortit se cila skuadër do të…

Llapi synon fitoren evropiane kundër Gjilanit, bën thirrje drejt “Legjendave”

Nesër me fillim nga ora 15:00 stadiumi “Zahir Pajaziti” do të jetë nikoqir i super ndeshjes mes skuadrës së Llapit…

Mbyllet pjesa e parë/Ballkani në epërsi kundër Llapit, pa gola në dy ndeshjet e tjera

Ka përfunduar pjesa e parë në tri ndeshjet e Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas 45’…

Drama në derbin mes Ballkanit e Dritës, Llapi vazhdon me fitore

Kanë përfunduar të dy ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas…

​Dy superndeshje sot në Superligën e Kosovës

Xhiro e 21-të në Superligën e Kosovës do të kompletohet sot me dy ndeshje jashtëzakonisht të rëndësishme dhe që pritet…