Befason Liverpooli, vendos Salah në shitje

Sipas spekulimeve, Liverpooli thuhet se po e konsideron largimin e Mohamed Salah, ku gjiganti i Premier Ligës ka vendosur një…

Klopp për largimin e Manes: Mos të qajmë, por të festojmë

Sadio Mané u bë lojtar i Bayern Munichut pas shtatë vitesh në Liverpool dhe tashmë ish-trajneri i tij, Jurgen Klopp,…

Mane reflekton pas largimit nga Liverpooli: Do të jem tifozi numër një i ekipit

Para pak çastesh u konfirmua se Sadio Mane është larguar nga Liverpooli duke iu bashkuar Bayern Munichut në një marrëveshje…

Liverpooli e konfirmon largimin e Manes, Bayerni e prezanton yllin senegalez – foto

Tanimë është zyrtare, ku Liverpooli dhe Bayern Munich e kanë konfirmuar marrëveshjen e arritur për yllin senegalez, Sadio Mane. Mane…

La Liverpoolin, Mane zbulon arsyen pse iu bashkua Bayernit

Sadio Mane ka dhënë intervistën e tij të parë pas largimit nga Liverpooli drejt gjigantit gjerman, Bayern Munich. Sadio Mane…

Mane te Bayerni, ja si mund të duket formacioni i Liverpoolit për sezonin e ardhshëm – foto

Tashmë si duket do të jetë një verë e nxehtë sa i përket transferimeve dhe largimeve nga skuadra e Liverpoolit.…

Mane zbarkon në Munih për të nënshkruar me Bayernin

Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, tashmë ka mbërritur në Gjermani përpara transferimit të tij në Bayern Munich. 30-vjeçari do të…

Ide e re shkëmbimi ndërmjet Liverpoolit dhe Interit

Liverpooli është i gatshëm të përdorë Naby Keita-n si një kartë shkëmbimi në përpjekje për të joshur Nicolo Barella-n që…

Reali rivalizon Liverpoolin për Bellingham, planifikon ofertë marramendëse

Kampioni evropian, Real Madrid, është duke konsideruar të bëjë një ofertë prej 90 milionë eurosh për yllin e Borussia Dortmundit,…

Pritjes së tifozëve i vjen fundi, Liverpooli zyrtarizon transferimin e Nunez – video

Gjiganti anglez Liverpool tanimë e ka bërë zyrtare transferimin e sulmuesit Darwin Nunez nga skuadra portugeze, Benfica. Sulmuesi uruguaian ka…