Rrëmbehen prindërit e yllit të Liverpoolit

Për orë të tëra po mbretëron frika dhe makthi në shtëpinë e Luis Diaz, futbollistit 26-vjeçar të Liverpool. Prindërit e…

Salah mund të arrijë një sukses të rrallë me Liverpoolin nesër

Mohamed Salah do të arrijë një sukses të rrallë në historinë e Liverpoolit nëse shënon gol në ndeshjen e nesërme…

Gravenberch thellon epërsinë e Liverpoolit ndaj Toulouse (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja mes Liverpoolit dhe Toulouse. Liverpooli e…

Nunez thellon epërsinë e Liverpoolit ndaj Toulouse (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Liverpoolit dhe Toulouse.…

Endo shënon golin e parë në fanellën e Liverpoolit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja mes Liverpoolit dhe skuadrës së Toulouse.…

Nuk zgjat gëzimi i Liverpoolit, barazon Toulouse (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja interesante mes Liverpoolit dhe skuadrës së…

Zhbllokohet rezultati mes Liverpoolit dhe Toulouse (VIDEO)

Është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja mes Liverpoolit dhe Toulouse. Liverpooli ka arritur të kalojë…

Liverpool-Toulouse, formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “Anfield Road” do të jetë nikoqir i ndeshjes mes Liverpoolit dhe skuadrës së…

Ish-ylli i Liverpoolit kapet keq me trajnerin

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit, Mamadou Sakho mund të përballet me suspendim te skuadra e Montpellier, pas një kacafytje në stërvitje me…

“Mbreti Egjiptian” vulos gjithçka ndaj Evertonit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet derbi i Merseyside, mes Liverpoolit dhe Evertonit.…