Pjesa e parë: Liverpooli në epërsi kundër Brentfordit

Ka përfunduar pjesa e parë në katër ndeshjet që po zhvillohen aktualisht në Premier Ligë, ku kemi rezultate interesante. Pas…

Shënon Jota, Liverpooli mbetet në lojë (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Municipal”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Toulouse dhe Liverpoolit. Liverpooli…

Dramë në “Municipal”, Toulouse thellon epërsinë kundër Liverpoolit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Municipal”, ku po luhet ndeshja mes Toulouse dhe Liverpoolit. Vetëm dy minuta…

​Autogol nga Toulouse, Liverpooli rikthehet në lojë (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Municipal”, ku po luhet ndeshja mes Toulouse dhe Liverpoolit. Liverpooli ka arritur…

Toulouse thellon epërsinë kundër Liverpoolit (VIDEO)

Është shënuar goli i dytë në stadiumin “Municipal”, ku po luhet ndeshja mes Toulouse dhe Liverpoolit. Toulouse e ka thelluar…

Toulouse kalon në epërsi kundër Liverpoolit (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Municipal”, ku po luhet ndeshja mes Toulouse dhe Liverpoolit. Skuadra e Toulouse ka…

Ky është kushti i rrëmbyesve për ta liruar babain e Diaz

Për të lehtësuar lirimin e babait të Luis Diaz, rrëmbyesit kërkojnë garanci sigurie nga qeveria kolumbiane. Nëntë ditë më parë,…

Diaz: Ma lironi babain

Sulmuesi i Liverpoolit Luis Diaz ka folur për dëshpërimin dhe shqetësimin e tij , derisa ka bërë thirrje që babai…

Babanë të kidnapuar, Diaz rikthehet në stërvitje me Liverpoolin

Luis Diaz është duke kaluar nëpër momente tejet të vështira, të cilat nuk kanë të bëjnë me futbollin. Prindërit e…

Liverpooli, Arsenali, Chelsea e United luajnë sot në Carabao Cup

Carabao Cup i rikthehet sot aksionit me ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e 1/8-ës së kësaj gare.…