Pritjes së tifozëve i vjen fundi, Liverpooli zyrtarizon transferimin e Nunez – video

Gjiganti anglez Liverpool tanimë e ka bërë zyrtare transferimin e sulmuesit Darwin Nunez nga skuadra portugeze, Benfica. Sulmuesi uruguaian ka…

Bayerni i ofron pagë marramendëse Manes, në pritje oferta e fundit drejt Liverpoolit

Bayern Munichu pritet të bëjë një ofertë të tretë për Sadio Manen gjatë ditëve në vijim, me raportet që pretendojnë…

Chelsea para Liverpoolit për shërbimet e De Ligt

Matthijs de Ligt shumë shpejtë mund të ndryshojë kampionat dhe skuadër pasi e ardhmja e tij me Juventusin është shumë…

Zyrtare, Benfika njofton se ka arritur marrëveshje me Liverpoolin për Darwin Nunez

Benfica ka konfirmuar shitjen e sulmuesit Darwin Nunez te Liverpooli, pasi klubi i Premierligës mundi Manchester United për shërbimet e…

Romano: Liverpooli arrin marrëveshje me Benfican për Nunez

Siç raportohet nga gazetari i njohur Fabrizio Romano, gjiganti anglez Liverpool është shumë pranë transferimit të yllit të Benficas, Darwin…

Gazetari portugez pohon se Darwin Nunez te Liverpooli është punë e kryer

Liverpool është më afër se kurrë për të bërë zyrtare nënshkrimin rekord të klubit me sulmuesin e Benficas, Darwin Nunez,…

Salah i thotë “Jo” kësaj kërkese të Liverpoolit

Mohamed Salah ka hedhur poshtë kërkesën e Liverpool-it për të bërë një skanim para ndeshjes për një dëmtim të pretenduar…

Tanimë e konfirmuar, investitorët e Liverpoolit kanë blerë Milanin

Tanimë është konfirmuar nga vetë kampioni italian që RedBird Capital Partners dhe Elliot Advisors UK Limited kanë arritur marrëveshje që…

Salah i gatshëm të largohet nga Liverpooli dhe t’i bashkohet një gjiganti tjetër në Premier Ligë

Mohamed Salah mund të bëjë një transferim të papritur te njëri nga rivalët e Liverpoolit, pasi thuhet se dëshiron të…

Romano: Mane ka vendosur të largohet nga Liverpooli

Sadio Mané ka vendosur të largohet nga Liverpooli këtë verë pas shumë vitesh me gjigantin anglez, Mané ndihet gati për…