Bellingham zbulon pse zgjodhi Realin dhe jo Liverpoolin

Sigurisht njëra nga sagat më të përfolura të merkatos verore pritej të ishte Jude Bellingham, ku vazhdimisht thuhej se Real…

Premier Liga 2023/24 nis me derbi të madh që në xhiron e parë, ja kalendari i plotë

Është shpalosur sot kalendari i Premier Ligës për edicionin garues 2023/24 dhe që në javën e parë do të ketë…

Zyrtare, Mac Allister lojtar i Liverpoolit, zgjedh numrin e fanellës

Alexis Mac Allister ëshë edhe zyrtarisht lojtar i Liverpoolit pasi tashmë njoftimi është bërë edhe nga vet gjiganti anglez. Menjëherë…

Mac Allister kryen me sukses testet mjekësore te Liverpooli

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Alexis Mac Allister i ka kryer me sukses testet mjekësore…

​Mac Allister kryen sot vizitat mjekësore me Liverpoolin

Liverpool është gati të bëjë Alexis Mac Allisterin nënshkrimin e tyre të parë të afatit kalimtar të verës. Reprezentuesi argjentinas…

Firmino drejt gjigantit spanjoll

Roberto Firmino mund të kalojë në La Liga pas zyrtarizimit të largimit nga Liverpooli. Sipas “Fichajes”, Barcelona po udhëheq garën…

Zhbllokohet rezultati mes Liverpoolit dhe Aston Villas (VIDEO)

Është shënuar goli i parë i ndeshjes në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja mes Liverpoolit dhe Aston Villas.…

Liverpool-Aston Villa, formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 16:00 stadiumi “Anfield Road” do të jetë nikoqir i ndeshjes tejet interesante mes Liverpoolit dhe…

​Zyrtare, Liverpooli konfirmon largimin e katër yjeve

Liverpooli ka konfirmuar se Roberto Firmino, Naby Keita, James Milner dhe Alex Oxlade-Chamberlain do të largohen nga klubi pas skadimit…

Alexander-Arnold, lojtari më i mirë i muajit prill te Liverpooli

Trent Alexander-Arnold është zgjedhur lojtari më i mirë i muajit prill te skuadra e Liverpoolit. Pasi që po luan në…