Rahoveci vazhdon me fitore në Ligën Unike

Rahoveci ka shënuar fitore ndaj Vllaznisë së Shkodrës me rezultat 97:73 (23:22, 21:22, 26:15, 27:14), në xhiron e 12-të të…

Ylli i nuk ka të ndalur as në Ligën Unike

Golden Eagle Ylli ka regjistruar fitoren e radhës, duke mundur Kamza Basket në udhëtim me rezultat 56:89 (13:31, 19:28, 16:19,…

Liga Unike vjen me sida shumë interesante në mesjavë

Në mesjavë zhvillohet xhiroja e 12-të në Ligën Unike, ku do të zhvillohen disa përballje interesante. Kampioni dhe lideri Golden…

​Liga Unike/ Teuta triumfon ndaj Kamzës

Teuta ka shënuar fitore ndaj Kamza Basket me rezultat 86:65 (24:14, 22:19, 19:14, 21:18), në xhiron e 11-të të Ligës…

​Këto janë ballafaqimet interesante në Ligën Unike

Në mesjavë zhvillohet xhiroja e 11-të në Ligën Unike, që sjellë përballje interesante. Takimi i parë zhvillohet mes Teutës dhe…

Liga Unike/ Vashat e Bashkimit mposhtin ato të Tiranës

Bashkimi ka shënuar fitore të lehtë ndaj Tiranës me rezultat 114:89 (25:23, 32:23, 40:19, 17:24), në xhiron e shtatë të…

Rahoveci shënon fitore të rëndësishme ndaj Prizrenit-16

Rahoveci ka shënuar fitore ndaj Prizrenit 16 me rezultat 98:92 (28:26, 24:19, 17:25, 29:22), në xhiron e dhjetë të Ligës…

​Liga Unike/ Tirana triumfon ndaj Vllaznisë

Tirana Neptun ka shënuar fitore ndaj Vllaznisë me rezultat 96:82 (14:27, 31:17, 24:17, 27:21), në xhiron e dhjetë të Ligës…

​Edhe Prizreni 16 fiton në Ligën Unike

Prizreni 16 ka shënuar fitore ndaj Kamza Basket me rezultat 86:95 (17:26, 7:22, 33:23, 29:24), në kuadër të xhiros së…

Rahoveci shënon fitore të rëndësishme në Ligën Unike

Rahoveci ka shënuar fitore ndaj Tirana Neptun me rezultat 100:89 (25:19, 32:21, 22:33, 21:26), në xhiron e tetë të Ligës…