Liga e Konferencës/Ballkani vazhdon ëndrrën, synon fitore kundër Klaksvik

Sonte me fillim nga ora 20:00, kampioni i Superligës së Kosovës do të përballet me skuadrën e Klaksvik, ndeshje kjo…

Aventura në Ligën e Konferencës, Ballkani mund të përballet në play-off me skuadrën shqiptare

Njëjtë sikurse Liga e Kampionëve dhe ajo e Evropës, edhe skuadrat në Ligën e Konferencës kanë mësuar kundërshtarët e tyre…

Liga e Konferencës/Gjyqtari kosovar do të ndajë drejtësinë mes Rigas e Hibernians

Përveç paraqitjeve nga skuadrat kosovare në garat evropiane, edhe gjyqtarët tanë po arrijnë të bëjnë paraqitjet e tyre në arenën…

Liga e Konferencës/Jo vetëm Vllaznia e Laçi, eliminimin e gjen edhe Tirana

Tri skuadra shqiptare e kanë gjetur sot eliminimin nga Liga e Konferencës, përfshirë këtu edhe kampionin e Superligës së Shqipërisë.…

Liga e Konferencës/Eliminohet edhe Laçi, turpërohet nga moldavët e Petrocub

Pas Vllaznisë, edhe një tjetër skuadër nga Superliga e Shqipërisë ka gjetur eliminimin në kualifikimet drejt Ligës së Konferencës. Bëhet…

Drita mposhtet nga Antwerp, eliminohet nga Liga e Konferencës

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Dritës dhe asaj të Antwerp, ku gjilanasit pësojnë humbje si vendas dhe eliminohen nga…

Siguroi biletën drejt raundit të tretë kualifikues në Ligën e Konferencës, ja shuma e fituar nga Ballkani

Skuadra nga Suhareka, FC Ballkani, ka arritur të bëjë sot histori, ku e ka siguruar biletën drejt raundit të tretë…

Mësohet kundërshtari i radhës i Ballkanit në Ligën e Konferencës

Kampioni i Superligës së Kosovës, FC Ballkani, siguroi sot biletën drejt raundit të tretë kualifikues të Ligës së Konferencës, pasi…

Ballkani vazhdon tutje në Ligën e Konferencës, thyen rekordin e Prishtinës në garat evropiane

Kampioni i Superligës së Kosovës, FC Ballkani, e ka shkatërruar skuadrën e La Fioritas në ndeshjen e kthimit të raundit…

Liga e Konferencës/Laçin nuk e ndal kartoni i kuq, barazon si mysafirë me Petrocub

Skuadra shqiptare, Laçi, ka arritur sot të barazojë si mysafirë me skuadrën moldaveze, Petrocub, pavarësisht faktit se ishte me një…