Sot hidhet shorti i fazës 1/16 të Ligës së Kampionëve

Sot do të mësohen çiftet e 1/8-të së Ligës së Kampionëve ku pritet të kemi sfida jashtëzakonisht interesante duke ditur…

Ballkani e zhvillon sot sfidën e fundit në Ligën e Konferencës

Ballkani do ta mbyll sot aventurën në Evropë, përkatësisht në Ligën e Konferencës me sfidën kundër CFR Cluj. Kampioni i…

Ballkani thërret tifozët për ndeshjen me Sllavia Pragën: Na duhet përkrahja

Të enjten Ballkani do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në Ligën e Konferencës, të vlefshme për grupin G ku do…

​Një orë lojë në “Fadil Vokrri”, Ballkani në kërkim të golit të dytë

Ka kaluar tashmë një orë lojë në stadiumin “Fadil Vokrri”, aty ku në një atmosferë të zjarrtë Ballkani po ballafaqohet…

​Nis pjesa e dytë, Ballkani synon pikët e plota ndaj Sivasporit

Ka filluar pjesa e dytë mes Ballkanit dhe Sivasporit me skuadrën kosovare që kërkon ta ruajë epërsinë prej 1-0 nga…

​Ballkani dominon Sivasporin dhe shkon në pushim me epërsi minimale

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Ballkanit dhe Sivasporit në “Fadil Vokrri”. Portokallinjtë kanë shkuar në pushim me…

​Ballkani-Sivaspor, formacionet zyrtare

Një fitore eventuale sonte ndaj Sivasporit do të ishte një hap i madh për Ballkanin drejt kualifikimit në fazën e…

13 mijë tifozë sonte në mbështetje të Ballkanit

Ballkani do ta jetë sonte përballë një sfide jashtëzakonisht të rëndësishme dhe emocionuese në vazhdën e aventurës së kësaj skuadre…

​Ballkani pret Sivasporin në “Fadil Vokrrin” e stërmbushur

Ballkani do ta zhvillojë sonte ndeshjen e radhës në grupin G të Ligës së Konferencës ku do të përballet me…

Gjithçka gati për sfidën jetike me Sivasporin, Ballkani kryen stërvitjen e fundit

Ballkani është tashmë gati për t’u përballur me Sivasportin, ndeshje kjo e cila zhvillohet nesër dhe e cila është e…