Prishtina 01 luan sot kundër Benficas në Ligën e Kampionëve në futsal

Skuadra e futsalit, Prishtina 01 do të zhvillojë sot ndeshjen e tretë në kuadër të “Elite Round” të Ligës së…

Prishtina 01 merr pikën e parë në “Elite Round” të Ligës së Kampionëve

Klubi i futsallit, Prishtina 01 ka arkëtuar sot pikën e parë në fazën e grupeve të “Elite Round” të Ligës…

Liga e Kampionëve në futsall, Prishtina 01 e nis tmerrshëm aventurën në Elite Round

Ka përfunduar ndeshja mes Kairat Almatyt dhe Prishtinës 01, e vlefshme kjo për fazën e grupeve të Elite Round të…

Ndeshje tejet interesante sot në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve i rikthehet sot aksionit me disa ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e pestë të…

​Championsi i futsallit/ Prishtina 01 zbulon çmimet e biletave

Klubi kosovar i futsallit, FC Prishtina 01 është në mesin e 16 ekipeve më të mira të Ligës së Kampionëve…

Liga e Kampionëve, ndeshje tejet interesante sot

Liga e Kampionëve e vazhdon sot aksionin me disa ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e katërt të…

Milani shijon fitoren e parë në Ligën e Kampionëve, City i fortë për Young Boys

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e ditës së sotme të Ligës së Kampionëve, ku kemi rezultate tejet interesante dhe befasi.…

Milan-PSG, formacionet e mundshme

Fitorja është opsioni i vetëm për Milanin në ballafaqimin e sotëm me Paris-Saint-Germain në kuadër të grupit F të Ligës…

Liga e Kampionëve rikthehet fuqishëm

Gara më prestigjoze evropiane në nivel klubesh, Liga e Kampionëve rikthehet sot dhe nesër me ndeshjet jashtëzakonisht interesante. Do të…

Trajneri i Prishtina 01: Pres sukses edhe në grupet e Championsit të futsallit

Klubi i Futsalli, Prishtina 01 ka arritur edhe një sukses të jashtëzakonshëm në arenën ndërkombëtare duke u kualifikuar në fazën…