Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Liga e Kampionëve vazhdon sot me dy ndeshje interesante

Gara më prestigjioze në botë, e njohur ndryshe edhe si Liga e Kampionëve, vazhdon sot me dy ndeshje interesante në…

Liga e Kampionëve rikthehet me dy ndeshje interesante

Gara më prestigjioze në Evropë, ajo e Ligës së Kampionëve, rikthehet sot me dy ndeshje tejet interesante. Atletico Madrid pret…

Liga e Kampionëve 2021/22 – Të gjitha të rejat që duhet t’i dini

Edicioni i 67 i garës më të madhe evropiane, i 30 prej që është emëruar UEFA Liga e Kampionëve, është…

Liga e Kampionëve, sot hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt

Në Nyon të Zvicrës, sot me fillim nga ora 12:00, do të hidhet shorti për garën më prestigjioze evropiane të…

Liga e Kampionëve, takimet e sontme

Liga e Kampionëve vazhdon edhe sot me programin e ditës së mërkure, ku janë të parapara të zhvillohen disa ndeshje…

Liga e Kampionëve, kryendeshja Barcelonë-Juventus

Liga e Kampionëve rikthehet sot me disa përballje interesante, ku në programin e ditës së martë, dy ndeshjet më të…

Këto janë ekipet me më së shumti fitore në histori të Ligës së Kampionëve

“Transfermarkt” ka publikuar një listë të klubeve që kanë më së shumti fitore në kuadër të garës më prestigjioze, asaj…

Këta janë lojtarët me më shumë se 4 gola në një ndeshje të Ligës së Kampionëve

“Transfermarkt” ka publikuar listën e lojtarëve që kanë shënuar nga katër gola brenda një ndeshje të Ligës së Kampionëve, përcjell…

Manchester United-PSG, analizë dhe formacionet e mundshme

Manchester United pret në “Old Trafford” gjigantin francez Paris Saint-Germain me fillim nga ora 21:00, në kuadër të Ligës së…

Vazhdon sot Liga e Kampionëve me këto sfida interesante

Pas ndeshjeve të mbrëmshme tejet interesante, gara më prestigjoze evropiane, Liga e Kampionëve vazhdon rrjedhën e saj edhe sot me…
error: