Liepaja eliminon Gjilanin nga Liga e Konferencës

Skuadra e Gjilanit i ka dhënë fund aventurës në këtë edicion të garave evropiane pas është eliminuar nga skuadta lituaneze,…

Liepaja rikthen avantazhin ndaj Gjilanit

Është shënuar edhe goli i tretë në ndeshjen ndërmjet Liepajës dhe Gjilanit. Skuadra lituaneze e ka rikthyer epërsinë prej një…

Ndryshon rezultati në ndeshjen Liepaja-Gjilani

Ka ndryshuar me të nisur pjesa e dytë rezultati i ndeshjes ndërmjet Liepajës dhe Gjilanit. Skuadra nga Lituania ka kaluar…

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Liepaja-Gjilani, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes kthyese ndërmjet Gjilanit dhe skuadrës letoneze, Liepaja. Kjo sfidë është e vlefshme për…

Liga e Konferencës/Gjilani kërkon të mbrojë rezultatin ndaj Liepajas, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Liepajas dhe asaj kosovare, SC Gjilani, njëkohësisht kjo…

Liga e Konferencës/Gjilani kërkon të mbrojë rezultatin ndaj Liepajas

Sot me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Liepajas dhe asaj kosovare, SC Gjilani, njëkohësisht…

Mbyllet pjesa e parë, Gjilani në epërsi kundër Liepajas

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes skuadrës së Gjilanit dhe asaj të Liepajas, e vlefshme kjo për raundin…

Formacionet zyrtare të Gjilanit e Liepajas, kështu e rreshton Ramadani skuadrën e tij – foto

Sonte me fillim nga ora 20:00 stadiumi “Fadil Vokrri” do të jetë nikoqir i ndeshjes mes skuadrës së Gjilanit dhe…

Sot radha e Gjilanit në Evropë, përballet me Liepajën

Skuadra e Gjilanit sot do të nis rrugëtimin në garat evropiane, përkatësisht në fazën e parë kualifikuese të Ligës së…