Liqeni fiton finalen e parë të playoff-it në futsall, mposht Liburnin

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Liqenit dhe Liburnit, e vlefshme kjo për finalen e parë të playoff-it në futsall.…

Ndërpritet finalja e playoff-it në futsall mes Liburnit e Liqenit, tifozët largohen nga arena ”Shani Nushi”

Sonte është duke u zhvilluar finalja e playoff-it të futsallit mes Liburnit e Liqenit, ku momentalisht ndeshja është ndërprerë. Finalja…

​Fc Liqeni mposht Fc Liburnin dhe fiton Kupën e Kosovës në futsall

Ka përfunduar ndeshje ndërmjet Fc Liburnit dhe Fc Liqenit e vlefshme për finalen e Kupës së Kosovës në futsall. Koha…

Sot në Ferizaj luhet finalja e madhe në futsall

Sot gjatë ditës në qytetin e Ferizajt do të zhvillohet finalja e madhe e futsallit në mes të Liburnit dhe…

Liburni, fitues i turneut “Adem Jashari”

Ka përfunduar edicioni i 11-të i turneut përkujtimor ndërkombëtar në nderim komandantit legjendar Adem Jashari, që mbahet në kuadër të…

Liburni-Prishtina 01, sot finalja e turneut “Adem Jashari”

Në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në kryeqytet ka filluar edicioni i 11-të i turneut përkujtimor në nderim të komandantit…

Më 4 e 5 mars turneu “Adem Jashari” në futsall

Federata e Futbollit e Kosovës edhe sivjet do të organizojë turneun tradicional në futsall “Adem Jashari”. Komisioni për futsall thotë…