Kurti bëri homazhe pranë arkivolit të aktores Leze Qena

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, ka bërë sot homazhe dhe vendosi lule pranë arkivolit të aktores së shquar…

Familjarë dhe artistë nderojnë Leze Qenën

Ministrja e Kulturës, Rinise dhe Sportit, Vlora Dumoshi, organizoi homazhe për nder të aktores Leze Qena e cila ndërroi jetë…

Deputetët mbajnë një minutë heshtje për Leze Qenën

Deputetët mbajnë një minutë heshtje për aktoren e ndjerë Leze Qena e cila ndërroi jetë paraditen e sotme. “Kosova sot…

Haradinaj e Limaj ngushëllojnë familjen Qena

Liderët politikë kanë ngushëlluar familje Qena me rastin e vdekjes së aktores Leze Qena. Lideri i AAK-së dhe ai i…

Ndërron jetë aktorja Leze Qena

Kosova sot humbi aktoren e madhe Leze Qena e cila ishte në gjendje të rënduar shëndetësore dhe ishte nën mjekimin…
error: