Barcelona gjen edhe golin e tretë kundër Elches, shënon Lewandowski – video

Momentalisht është duke u zhvilluar pjesa e dytë e ndeshjes tejet interesante mes Barcelonës e Elches, ku vendasit po kryesojnë…

Lewandowski nuk ndalet, shënon edhe kundër Cadizit – video

Gjiganti katalunas, Barcelona po vazhdon të impresionojë në sezonin e ri me paraqitje nën urdhrat e trajnerit, Xavi. Barcelona tani…

Formacionet zyrtare të Cadiz e Barcelonës, mungon Lewandowski kurse debuton Bellerin

Sot me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes skuadrës së Cadizit dhe gjigantit katalunas,…

​Ndryshon Barcelona, ja formacioni i mundshëm për sezonin e ri me blerjet e reja

Në edicionin e ri garues të La Ligas do ta shohim një Barcelonë me disa emra të rinj në përbërjen…

Laporta e falënderon Lewandowskin, në pritje të përgjigjes nga Bayerni

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka folur rreth situatës së transferimit të Robert Lewandowskit, ku edhe tregoi se klubi është…

Bayerni kërkon shumën e plotë për Lewandowskin, beson se Barcelona do të zhduket pas dy vitesh

Bayern Munich raportohet se i ka thënë Barcelonës se dëshiron vetëm para në një marrëveshje të mundshme për Robert Lewandowski,…

Barcelona rikthehet me ofertë të re për Lewandowskin, e informon edhe yllin polak

Kjo merkato verore si duket do të jetë tejet interesante, ku ende është duke vazhduar saga e sulmuesit të Bayern…

Bayerni zgjedh lojtarin e sezonit, nuk është Lewandowski – foto

Gjiganti gjerman, Bayern Munich, ka zgjedhur sot lojtarin më të mirë të sezonit, ku çmimin në fjalë e ka fituar…

Lewandowski te Barcelona, transferim drejt dështimit

Duke folur në një intervistë për “SportBILD”, drejtori i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic, ka pohuar se nuk mendon që Barcelona…

Barcelona përgatit ofertën e parë për Lewandowskin

Gjiganti katalunas, Barcelona, është duke e bërë gati ofertën e re zyrtare drejt Bayern Munich për yllin polak Robert Lewandowski,…