Barcelona rigjen fitoren ndaj Levantes, Fati rikthehet me gol

Barcelona është rikthyer tek fitorja pas dy barazimeve të njëpasnjëshme në La Ligas pas e ka mposhtur Levanten me rezultat…

Barça kërkon këndelljen ndaj Levantes, formacionet zyrtare

Do të jetë Levante kundërshtari i radhës për Barcelonën në La Liga. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e…

Gjashtë gola të shënuar, mbyllet drama ndërmjet Levantes dhe Real Madridit

Ka përfunduar me gjashtë gola të shënuar ndeshja e La Ligas ndërmjet Levantes dhe Real Madridit e vlefshme për xhiron…

Levante befason Real Madridin, kalon në epërsi prej 2-1

Një nismë aspak e mirë e Real Madridit në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Levantes. Reali kishte shkuar në…

Levante barazon rezultatin ndaj Real Madridit – video

Me të filluar pjesa e dytë Levante ka arritur që ta barazojë rezultatin ndaj Real Madridit. Roger shënoi në minutën…

Formacionet zyrtare, Levante – Real Madrid

Pas fitores me rezultat 4-1 në ndeshjen e parë të La Ligas ndaj Alavesit, Real Madridi do të kërkojë tri…

Levante nuk dorëzohet, një tjetër shok për Barcelonën

Gjashtë gola deri tani janë shënuar nga të dy skuadrat në stadiumin “Ciutat de Valencia”. Levante ka barazuar kundër Barcelonës…

Barcelona vazhdon garën për vendin e parë, mysafire e Levantes

Barcelona do të synoj sot ti kthehet fitores në La Ligan spanjolle, ku do të udhëtojnë drejt stadiumit “Ciudad de…

Vazhdon befasia, mposhtet Atletico dhe ndizet La Liga

Atletico Madridi vazhdon të befasojë me rezultate të papritura në javët e fundit në La Liga dhe së fundi ka…

Goli i Enis Bardhit ia mohon fitoren Atleticos, shpresë për Barçën dhe Realin – video

Atletico Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 nga ballafaqimi me Levanten e Enis Bardhit në ndeshjen…