Messi, Di Maria, Neymar mungojnë kundër Clermont

Yjet nga Amerika e Jugut si Lionel Messi, Neymar, Angel Di Maria dhe Leandro Paredes nuk do të mund të…

Messi: Mezi pres të luaj në “Parkun e Princave”

Menjëherë pasi Leo Messi u shpall zyrtarisht si lojtar i Paris Saint-Germain, argjentinasi lëshoi fjalët e tij të para për…

Efekti Laporta, City dorëzohet për Messin

Manchester City ka tërhequr interesin për super yllin e Barcelonës Lionel Messi, sipas një raporti nga “Eurosport”. Verën e kaluar,…

​Koeman nervozohet me Di Marian për komentet mbi të ardhmen e Leo Messit

Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman e ka kritikuar ashpër yllin e Paris Saint Germain, Angel Di Marian për komentet e…

Laporta me fjalë të ashpra drejt PSG-së për Leo Messin

Zgjedhjet janë afër te Barcelona, por pa një president funksional në krye të klubit, Barcelona nuk është në gjendje të…

I shumë kërkuari nga klubet evropiane: Ëndërroj të luaj me Leo Messin

Lautaro Martinez thotë se ai ëndërronte të luante përkrah Leo Messit verën e kaluar dhe këmbëngul se ai do të…

Messi, i përjashtuar për ndeshjen kundër Real Sociedadit

Leo Messi nuk do të luajë sonte në gjysmëfinalen e Super Kupës kundër Real Sociedadit për shkak të disa shqetësimeve.…

Leo Messi shënon një gol fantastik nga gjuajtja e lirë – video

Duket se Lionel Messi po i rikthehet zanatit të tij të vjetër duke realizuar gola të bukur dhe të papritur…

Koeman: E shoh Messin shumë të përkushtuar këtu

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, vazhdon të frenoj zërat që flasin për një pakënaqësi të Lionel Messit me ecurinë e…

Nesër Ronaldo përball Messit, portugezi ka një qëllim nga ky ballafaqim

Juventusi përballet me Barcelonën të martën në “Camp Nou” me Cristiano Ronaldon i cili kërkon golin e tij të parë…
error: