KMDLNj reagon për situatën në veri ku u lënduan 6 policë

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave të Lirive të Njeriut (KMDLNj) ka reaguar ndaj sulmit të policëve në veri të…

Arrestohen 8 persona nga aksioni policor, lëndohen 6 policë në veri të Mitrovicës

Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion policorë për luftimin e mallrave të kontrabanduara. Derisa në disa qytete të Kosovës…

Lëndohen 6 persona në një aksident trafiku në Prishtinë

Gjashtë persona janë lënduar pas një aksidentit që ndodhi pas mesnatës në udhëkryqin tek Katedralja në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë…

Bernard Berisha operohet pas lëndimit në krah

Sulmuesi kosovar Bernard Berisha ka përfunduar me sukses operimin të cilit i ishte nënshtruar, pas një lëndimi të pësuar në…

​Trupi gjykues nuk ka parë asnjë dëshmi për krahun që dëshmitari thotë se i është lënduar gjatë rrahjes

Në Dhomat e Specializuara në Hagë ka përfunduar marrjen ë pyetje e dëshmitarit të parë kundër Salih Mustafës i cili…

Lëndohen dy persona nga zjarri në zonën Industriale në Prishtinë

Dy persona janë lënduar nga zjarri që përfshiu pasditen e së enjtes katër depo të mbushura me pemë dhe perime…

Hazard lë pas lëndimin, rikthehet të luaj për Realin

Eden Hazard ka lënë pas dëmtimin. Sulmuesi belg do të kthehet në skuadrën e parë të Real Madridit dhe kjo…
error: