Tre vite nga vdekja tragjike e legjendës së NBA, Kobe Bryant

Sot tre vite më parë, Kobe Bryant së bashku me vajzën e tij, Gianna, dhe shtatë persona të tjerë vdiqën…

Lisa Marie Presley, vajza e vetme e legjendës të rock’n’roll-it, ka vdekur në moshën 54 vjeçare

“Me zemër të rënduar që duhet të jap lajmin e hidhur që vajza ime e bukur Lisa Marie na ka…

Ndërron jetë legjenda e Liverpoolit

Ish-reprezentuesi i Anglisë, David Johnson ka ndërruar jetë sot në moshën 71 vjeçare. Mbante nofkën “Doktori”, Johnson është njëri nga…

Legjenda e United pranon që të jetë trajner i skuadrës angleze

Siç raportohet nga “Sky Sports”, skuadra angleze Middlesbrough ka arritur marrëveshje me Michael Carrick që ky i fundit të merr…

Legjenda e Chelseat pensionohet në moshën 35 vjeçare

Ish-ylli i Chelseat, John Obi Mikel ka njoftuar për tërheqjen e tij nga futbolli profesionist, në moshën 35-vjeçare. Dy herë…