Maldini: Nuk kemi bisedime të caktuara me Leaon, mund të flasim me kamerë

Situata e rinovimit të kontratës së Rafael Leaos te Milani ka mbetur pezull, pasi që të dy palët nuk po…

Mësohet oferta e re e Milanit për Leaon

Kampioni italian, AC Milan dëshiron që ta ketë të nënshkruar kontratën e re të Rafael Leaos gjatë ditëve në vazhdim.…

Rinovimi i kontratës, Leao refuzon ofertën nga Milani

Sulmuesi i krahut i Milanit, Rafael Leao dhe agjenti i tij e kanë refuzuar ofertën e parë për rinovimin e…

Rinovimi i kontratës me Milanin, Leao thyen heshtjen

Ylli i Milanit, Rafael Leao e ka thyer heshtjen sa i përket rinovimit të kontratës së tij me kampionin e…

Krerët e Milanit do të takohen me babanë e Leaos për çështjen e rinovimit të kontratës

Gazetari i njohur, Fabrizio Romano ka përditësuar sot për të ardhmen e yllit portugez, Rafael Leao te kampioni italian, AC…