Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​Mblidhet bordi drejtues i Barcelonës, pritet vendimi mbi të ardhmen e Ronald Koeman

Barcelona në këto momente është duke analizuar të ardhmen e Ronald Koeman. Presidenti Joan Laporta është në zyrat e stadiumit…

Vjen paralajmërimi i madh i Laportas: Ky cikël ka përfunduar

Joan Laporta ka folur me zë të lartë dhe të qartë në gala mbrëmjen e XXV “Festa de L’Esport Català”…

Laporta siguron 500 milionë euro për ringjalljen e klubit

Sipas lajmeve të fundit nga “ESPN”, Barcelona ka siguruar një hua prej 500 milionë euro nga Goldman Sachs, me 100…

​Laporta ka vendosur për shkarkimin e Ronald Koeman

Presidenti i Barcelonës Joan Laporta raportohet se tashmë për 99 përqind është i sigurt për shkarkimin e Ronald Koeman pasi…

​As Barcelona nuk është e bindur për hyrjen në Superligë

Superliga është duke u shkatërruar në më pak se 48 orë pas themelimit të saj, pasi Barcelona nuk do ta…

Kjo mund të jetë goditja e parë e Laportas në sulmin e Barcelonës

Sipas raporteve në Spanjë, objektivi i transferimit të Juventusit, Sergio Aguero është në negociata të avancuara për një lëvizje në…

Laporta dhe Messi në aksion, presion të fuqishëm Neymarit për rikthim në “Camp Nou”

E përditshmja franceze “L’Equipe” shpjegon se si ardhja e presidentit të ri Joan Laporta në krye të Barcelonës ka shmangur…

Mbyllet takimi i Raiolas me Laportan, këto janë zhvillimet e reja

Ka dalë pozitiv takimi mes Mino Raiolës, babait të Erling Haaland dhe presidentit të Barcelonës Joan Laporta. Ishte ky kontakti…

​Nëse plotësohet ky kusht, Laporta e kthen Guardiolan në Barcelonë

Duket se me kthimin e Joan Laportas si president i Barcelonës do të ketë zhvillime të reja dhe pozitive në…

Alarm te Barcelona, Laporta në telashe për shkak të mungesës së parave

Zgjedhja e Joan Laportas si presidenti i ri i Barcelonës kishte për qëllim të paralajmëronte një epokë të re të…
error: