Lampard kritikon ashpër lojtarët e Chelseat

Frank Lampard e ka pranuar se skuadrës së Chelseat, që ai e morri drejtimin për një periudhë të shkurtër gjatë…

Lampard e dëshironte Haalandin te Chelsea

Trajneri i përkohshëm i Chelseat, Frank Lampard ka thënë se ai e dëshironte me çdo kusht transferimin e Erling Haaland…

Kontrata e re për Mount, Lampard: Nuk është mendimi im

Mason Mount këtë verë do të hyjë në vitin e fundit të kontratës së tij me Chelsean, dhe ky i…

Tri ndeshje në krye të Chelseat, tri humbje për Lampard

Prej që mori drejtimin e Chelseat si trajner i përkohshëm, Frank Lampard në tri ndeshjet e zhvilluara ka pësuar humbje…

Lampard ka një mesazh për yjet e Chelseat

Frank Lampard u ka thënë lojtarëve të tij te Chelsea që ata duhet të fillojnë që të punojnë më shumë…

Lampard flet pas humbjes ndaj Wolverhamptonit

Chelsea assesi ta gjejë këndelljen këtë sezon, ku nuk po i ndihmon as ndërrimi i trajnerëve e milionat e shpenzuara.…

Lampard e nis me humbje aventurën e dytë te Chelsea

Chelsea assesi ta gjejë këndelljen këtë sezon, ku nuk po i ndihmon as ndërrimi i trajnerëve e milionat e shpenzuara.…