Arrestohet drejtori i ujësjellësit të Laçit, dyshohet për grabitjen e shtëpisë së Benzema

Me urdhër të autoriteteve spanjolle, policia shqiptare ka arrestuar në Laç, drejtorin e ujësjellësit të këtij qyteti, Alfred Prodani. Ky…

Superliga e Shqipërisë, spikat derbi mes Laçit e Tiranës

Superliga e Shqipërisë rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e 31. Dy ndeshje të…

Gjysmëfinalja e Kupës së Shqipërisë/Teuta pret në shtëpi Laçin

Kupa e Shqipërisë rikthehet sot me vetëm një ndeshje tejet interesante, e vlefshme kjo për fazën e gjysmëfinales. Me fillim…

Kupa e Shqipërisë/Vllaznia shënon fitore, Laçi ndalet nga Egnatia

Kanë përfunduar dy ndeshjet e programit të sotëm të fazës së çerekfinales së Kupës së Shqipërisë, ku kemi pasur disa…

Superliga e Shqipërisë, Laçi fiton derbin kundër Teutës

Kanë përfunduar dy ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Shqipërisë, ku kemi disa rezultate tejet interesante. 90’ minuta…

Laçi dhe Teuta mësojnë kundërshtarët në Ligën e Konferencës

Skuadra e Laçit do të takohet me Anderlecht-in, ndërsa Teuta do të jetë mysafire e Shamrock Rovers. Pasi siguruan kualifikimin…