La Liga spanjolle, spikat ndeshja mes Villarreal dhe Atletico Madrid

La Liga spanjolle rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e 20. Skuadra e Sevillas…

La Liga spanjolle, Barcelona kërkon t’i rikthehet fitoreve kundër Elches

La Liga spanjolle rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së 18 të sezonit 2021/22. Ndeshja…

La Liga spanjolle, kryendeshja Real Betis-Real Madrid

La Liga spanjolle vazhdon sot me xhiron e tretë të sezonit të ri 2021/22, ku në kuadër të programit të…

La Liga spanjolle, derbi Real Madrid-Real Betis

La Liga spanjolle rikthehet sot me disa takime interesante në kuadër të javës së 32. Ndeshja më interesante e programit…

La Liga spanjolle, ndeshjet e xhiros së 26-të

Pas ndeshjes hapëse mes Valencias dhe Villarreal-it, La Liga spanjolle do të vazhdoj sot me disa përballje interesante. Ndeshja më…

Ndeshjet e ditës së sotme në ligat më të mira evropiane

Dita e premte nuk do të jetë shumë e ngjeshur me ndeshje të futbollit, ku do të kemi përballje vetëm…

La Liga spanjolle vazhdon sot me këto ndeshje

La Liga spanjolle rikthehet me disa ndeshje interesante të parapara që të zhvillohen në kuadër të javës së 22-të. Dy…

La Liga spanjolle – Programi i ditës së enjte

La Liga spanjolle rikthehet sot me dy ndeshje interesante në kuadër të programit për ditën e enjte. Athletic Bilbao pret…

La Liga spanjolle rikthehet me derbi

La Liga spanjolle rikthehet sot me një derbi tejet interesant, në kuadër të programit për ditën e shtune. Barcelona pret…