A është e mundur t’i ketë veshur? Kylie pyet fansat për pelena!

Kylie Jenner shpesh shokon fansat me kombinimet e modës dhe tani ky ka qenë përsëri rasti pasi ajo postoi një…

Miliarderja feston 23 vjetorin, zbulon dhuratën më të bukur

Miliarderja Kylie Jenner festoi këtë të hënë ditëlindjen e saj të 23-të. Pasi i shprehu mirënjohjen dhe falenderimin fansave për…

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus

Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve,…
error: