Jo vetëm Reali, edhe Liverpooli në kontakte me Kylian Mbappe

Real Madridi dhe Liverpooli raportohet se po e udhëheqin garën për të nënshkruar me Kylian Mbappe, nëse francezi vendosë të…

Tuchel konfirmon lajmin: Mbappe është gati

Kylian Mbappe do të jetë i disponueshëm për të luajtur për Paris-Saint-Germain kundër Nice të dielën, ka konfirmuar trajneri Thomas…

Pesë arsyet pse Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit

Derisa jemi në start të edicionin të ri garues 2020/21, kjo nënkupton që ka mbetur vetëm edhe një vit në…

Mbappe largohet nga Parisi verën e ardhshme

Futbollisti i Paris Saint-Germain Kylian Mbape informoi drejtuesit se ai synon të largohet nga klubi verën e ardhshme. Siç raporton…

Mbappe pozitiv me koronavirus

Sulmuesi francez Kylian Mbappe është pozitiv për koronavirusin dhe me siguri do të humbasë ndeshjen e Ligës së Kombeve të…