​United identifikon zëvendësuesin e Ronaldos, bëhen gati 150 milionë euro

Manchester United raportohet se po e konsideron mundësinë e transferimit të sulmuesit të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, si një zëvendësues…

Reali nuk e do më transferimin e Mbappes

Real Madrid thuhet se ka hequr dorë nga interesimi për sulmuesin e Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe pas përpjekjeve të dështuara…

​Befason Mbappe: Ja pse e mendova largimin nga kombëtarja

Kylian Mbappe ka thënë se ai e kishte menduar shumë seriozisht largimin nga kombëtarja e Francës pasi mori abuzime raciste…

Perez për Mbappen: Nuk është e lehtë kur presidenti i shtetit të kërkon të mos largohesh

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez ka folur për herë të parë gjerë e gjatë për situatën në të cilën…

Mbappe: Ky është mesazhi im për tifozët e Real Madridit

Sulmuesi i Paris-Saint-Germain Kylian Mbappe është ndalur të flas për lidhjen e tij me Real Madridin, skuadër e cila ishte…

Sipas “Goal”, marrëveshja ndërmjet Real Madridit dhe Mbappes është mbyllur

Kylian Mbappe ka arritur marrëveshje me Real Madridin, ka konfirmuar “Goal.com”, sipas së cilës zyrtarizimi i do të bëhet menjëherë…

E ardhmja e Mbappes mund të jetë befasi e madhe për të gjithë

Real Madridi dhe Liverpooli do të përballen me njëri-tjetrin më datën 28 ​maj ​në finalen e Ligës së Kampionëve, në…

Mbappe bën hapin tjetër për t’u transferuar në Real Madrid

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe thuhet se është i gatshëm të pranojë ulje të pagës në mënyrë që t’i…

E pa besueshme paga që PSG ia propozon Mbappes për ta vazhduar kontratën

Paris Saint-Germain thuhet se i ka ofruar Kylian Mbappes një kontratë të re fitimprurëse me vlerë rreth 800,000 funte në…

​Për kalimin e Mbappes në Real flet më në fund edhe Ancelotti

Transferimi apo jo o Kylian Mbappes te Real Madridi është bërë njëra nga çështjet më të diskutueshme muajve të fundit.…