Ramosaj jep betimin si kryetar i Deçanit: Katër vitet e ardhshme do të jenë sfiduese

Kuvendi Komunal i Deçanit ka mbajtur mbledhjen inauguruese në të cilën është betuar kryetari Bashkim Ramosaj dhe anëtarët e zgjedhur…

Hyseni e Abdixhiku takojnë gratë që janë pjesë e listës së LDK-së për kuvendin komunal

Kandidati për kryetar të Podujevës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ekrem Hyseni bashkë me kryetarin e kësaj…

Prishtina pritet të aprovojë një sërë masash kundër pandemisë Covid-19

Kuvendi komunal i Prishtinës pritet të aprovojë pakon ekonomike emergjente me një sërë masash për t’u ballafaquar me pandeminë Covid…
error: